10-12 вересня 2019
 


Бізнес борошномельного підприємства окупиться за 4-5 років

mukaГоловним завданням для України є розвиток переробних потужностей, завдяки яким можна було б отримувати з зібраного зерна продукцію з більшою доданою вартістю. Мова, перш за все, йде про муку- повідомляє Pro-Consulting.

Україна в останні роки заслужено пишається великими врожаями зернових культур. Завдяки цьому, наша країна має можливість забезпечити не тільки внутрішні потреби в продовольчому зерні, які оцінюються на рівні 5-7 млн тонн, а й отримувати дохід від його експорту.

В останні роки вітчизняне виробництво борошна знаходиться в діапазоні 2-3 млн тонн. Сировиною для неї виступають головним чином пшениця, жито і тритикале. У загальному обсязі випущеної в Україні муки 70% припадає на продукцію великих підприємств потужністю понад 10 тис. тонн на рік, решта на рахунку великої кількості дрібний і середніх виробників. Серед регіонів лідерами в борошномельної галузі є Харківська, Донецька та Вінницька області.

Основним споживачем продукції борошномелів на внутрішньому ринку є хлібопекарська промисловість. На неї йде 85% використовуваного в країні борошна, решта забирається домашніми господарствами, виробниками макаронної та кондитерської продукції, дитячого харчування, харчових концентратів, підприємствами громадського харчування.

Рентабельність борошномельного бізнесу в Україні знаходиться на досить високому рівні. Виробничий комплекс з елеваторним блоком окупається в середньому за 4-5 років. Бізнес-план такого підприємства підготовлено фахівцями Pro-Consulting.

Виробничий комплекс включає борошномельний цех, здатний переробляти 150 тонн зерна на добу та елеватор на 65 тис. тонн. Продукцією цього комплексу буде мука вищих сортів (75%) і висівки (25%).

Для реалізації проекту будуть потрібні інвестиції в сумі 11 млн євро, з яких на борошномельний завод і елеватор будуть витрачені приблизно однакові суми в 4,5-5 млн. Запорукою якості продукції, що випускається буде обладнання від відомої швейцарської компанії.

Про високу інвестиційну привабливість проекту свідчить його внутрішня ставка прибутковості на рівні 20-22%. 

 

 

Всі новини

  ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

Як нас знайти:

 карта МВЦ 3 пав 

Місце проведення

Київ, Україна
Броварський проспект, 15 
Міжнародний виставковий центр

 

Генеральний забудовник

Експосервис

+38 044 277 8382

+38 044 277 8877

exposervice.ua

Организатор:

Керівник виставки

Вікторія

Крижанівська-Струкова

+38 050 411 4805 

відправити запит

 

© 1992 ACCO International Ltd. All rights reserved