10-12 вересня 2019
 


Британський блогер запустив хліб в стратосферу

hleb v kosmoselБританський радіоведучий і відеоблогер Том Скотт провів незвичайний експеримент. Він відправив батон хліба в стратосферу, щоб дізнатися, як зміниться смак продукту. Відео опубліковано на YouTube-каналі.

Дослідник використав часниковий багет, який попередньо розділили надвоє. «Контрольна» частина залишилася на Землі. Другу половину запустили до небес в конструкції, яку Скотту допоміг спорудити інженер Стів Ренделл.

Багет підняли на висоту 35,8 км і після цього скинули вниз. За кілометр до поверхні кришка контейнера автоматично зачинилися, щоб хліб при приземленні не випав.

Відзначимо, що тиск в стратосфері складає одну соту від того, як фіксується у поверхні Землі. Також там дуже низька температура (мінімальний показник, зафіксований апаратурою Скотта, склав близько -20 градусів).

Експериментатори з'їли обидва шматки хліба і прийшли до висновку, що «космічний» набагато холодніше, крім того, у нього побіліла серцевина.

Цікаво, що ентузіасти не вперше відправляють харчові продукти в комічний простір, але куштувати їх до цього ніхто не наважувався.

Джерело: www.mir24.tv

 

 

Всі новини

  ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

Як нас знайти:

 карта МВЦ 3 пав 

Місце проведення

Київ, Україна
Броварський проспект, 15 
Міжнародний виставковий центр

 

Генеральний забудовник

Експосервис

+38 044 277 8382

+38 044 277 8877

exposervice.ua

Организатор:

Керівник виставки

Вікторія

Крижанівська-Струкова

+38 050 411 4805 

відправити запит

 

© 1992 ACCO International Ltd. All rights reserved