10-12 вересня 2019
 


Великий виробник борошна відкриває 4 представництва в Африці

zerno-i-muka Правління «Української борошномельної компанії» на початку травня 2018 року прийняли рішення про відкриття чотирьох відокремлених представництв компанії на Африканському континенті.

Про це заявив голова товариства Олександр Коротков.

Так, найближчим часом компанія відкриє свої представництва в Центрально-Африканській республіці, Чаді, Камеруні та Беніні.

«Зараз наша компанія працює над створенням чотирьох повноцінних представництв в різних країнах Африки. Зараз перебуваємо на стадії проведення переговорів з урядовими та комерційними організаціями зазначених країн. Паралельно йде процес узгодження всіх необхідних документів та ліцензій, необхідних для здійснення діяльності «Української борошномельної компанії» в кожній конкретній країні », - розповів Коротков.

Як зазначається, представництва створюються з метою забезпечення регулярного виконання експортних планів компанії, високого рівня обслуговування клієнтів суспільства, в тому числі фінансової ефективності експортних операцій, збільшення комерційного навантаження і валютних надходжень; проведення маркетингових досліджень на міжнародному ринку експорту борошна; організації та проведення комерційної та рекламної діяльності на територіях інших країн.

Уточнюється, що пілотні партії продукції компанії вже були відправлені споживачам в названі країни. Загальний обсяг цих пробних поставок - 400 контейнерів.

Для довідки: «Українська борошномельна компанія» виробляє борошно вищого і першого сорту під зареєстрованою торговою маркою «Королівське борошно» і входить в п'ятірку лідерів вітчизняного ринку експортерів цього продукту. Протягом 2017/18 МР компанія експортувала понад 35 тис.т борошна і висівок.

 

Джерело : УкрАгроКонсалт

 

 

Всі новини

  ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

Як нас знайти:

 карта МВЦ 3 пав 

Місце проведення

Київ, Україна
Броварський проспект, 15 
Міжнародний виставковий центр

 

Генеральний забудовник

Експосервис

+38 044 277 8382

+38 044 277 8877

exposervice.ua

Организатор:

Керівник виставки

Вікторія

Крижанівська-Струкова

+38 050 411 4805 

відправити запит

 

© 1992 ACCO International Ltd. All rights reserved