10-12 вересня 2019
 


Компанія Бакіто представляє обладнання для хлібопекарської та кондитерської галузі

БАКИТО1 Компанія Бакіто, учасник виставки,  пропонує широкий вибір обладнання для хлібопекарських та кондитерських підприємств, підприємств громадського харчування. Бакіто зможе здійснити поставку надійного обладнання в оптимальні терміни, ввести його в експлуатацію та забезпечити сервісне обслуговування. Фахівці ТОВ «Бакіто» завжди знайдуть оптимальні рішення, проведуть правильний розрахунок і підбір необхідного обладнання. Рентабельність та висока якість - основні показники компаній-партнерів ТОВ «Бакіто». Співпраця з фірмами, бренди котрих зазнали світової слави, дає можливість запропонувати надійне обладнання від самих маленьких лабораторних цехів до індустріальних робочих ліній.

Партнери компанії Бакіто: компанія MIWE (Німеччина), компанія DIOSNA (Німеччина), компанія RONDO (Швейцарія), компанія SVEBA-DAHLEN AB (Швеція), компанія Fortuna (Німеччина, компанія BAKON (Голландія), компанія UBE (США), компанія HOBART (Німеччина).

Устаткування для виробництва хліба в його якісному виконанні - запорука виробництва смачного хліба. Вибір обладнання для виробництва хлібобулочних виробів за участю фахівців фірми «Бакіто» дозволить скоротити час на експерименти.

Завдяки використанню новітніх технологій, якості і надійності обладнання, що пропонується, клієнти компанії Бакіто йдуть в ногу з часом, одержуючи високі прибутки від реалізації продукції.

Завітайте на стенд компанії з 11-13 вересня, реєстрація для отримання безкоштовного квитка за посиланням.

БАКИТО4  БАКИТО3 

 

 

Всі новини

  ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

Як нас знайти:

 карта МВЦ 3 пав 

Місце проведення

Київ, Україна
Броварський проспект, 15 
Міжнародний виставковий центр

 

Генеральний забудовник

Експосервис

+38 044 277 8382

+38 044 277 8877

exposervice.ua

Организатор:

Керівник виставки

Вікторія

Крижанівська-Струкова

+38 050 411 4805 

відправити запит

 

© 1992 ACCO International Ltd. All rights reserved