10-12 вересня 2019
 


Забудовникам стендів

ЕКСПОНЕНТ має право залучити для будівництва індивідуального стенду сторонню організацію (ЗАБУДОВНИКА) або здійснювати  забудову стенду самостійно.

З метою виконання законів України та нормативних актів з охорони праці, промислової санітарії, протипожежної безпеки, забезпечення безпеки учасників, відвідувачів і персоналу, а також збереження майна, вводиться обов'язкова акредитація Забудовників - підприємств, які претендують на проведення робіт з монтажу-демонтажу виставкових стендів і організаційно-технічного обслуговування під час проведення виставкових заходів на території МВЦ.

Акредитація надається при наявності повного переліку документів та сертифікатів, які підтверджують можливість виконання даних робіт належним чином відповідно до умов акредитації.

Отримання акредитації - обов'язкова умова для проведення робіт на території МВЦ.

Підприємствам і компаніям, які не мають акредитації, проведення робіт на території МВЦ заборонено.

З питань акредитації звертайтеся, будь ласка:
Косяк Олександр Миколайович Тел. +380 (44) 456 3804 або на електронну адресу

 

ПРАВИЛА ОТРИМАННЯ АКРЕДИТАЦІЇ

НЕОБЛАДНАНА ПЛОЩА В ПАВІЛЬЙОНІ

1. ЗАБУДОВНИК обов'язково повинен мати акредитацію для роботи на виставковому майданчику Міжнародного Виставкового Центру (МВЦ).

ЕКСПОНЕНТ повинен забезпечити отримання забудовниками акредитації на право роботи в МВЦ не пізніше ніж за 14 днів до відкриття виставки   

2. ЕКСПОНЕНТ зобов'язаний довести до відома ОРГАНІЗАТОРА виставки та технічну службу МВЦ про притягнення ЗАБУДОВНИКА, повідомити назву цієї організації; контактну особу, її номер телефону, а також перелік працівників, які здійснюватимуть забудову стенду.

Ця інформація повинна бути подана не пізніше, ніж за 14 днів до відкриття виставки з підписом уповноваженої особи з боку ЕКСПОНЕНТА і завірена його печаткою.

Контактна особа від Організатора: Косяк Олександр Миколайович тел: +380 44 456 38 04 

3. ЗАБУДОВНИК для отримання акредитації повинен пред'явити в дирекцію МВЦ пакет необхідних документів.

Контактний телефон МВЦ: +380 44 201 11 35

САМОСТІЙНА ЗАБУДОВА СТЕНДУ ПЕРСОНАЛОМ ЕКСПОНЕНТА

4. У разі самостійної забудови стенду власними силами ЕКСПОНЕНТ зобов'язаний отримати акредитацію.

Акредитація - обов'язкова умова для проведення робіт на території МВЦ.

Акредитація надається при наявності повного переліку документів та сертифікатів, які підтверджують можливість виконання даних робіт належним чином відповідно до умов акредитації. Форма заявки на забудову власної виставкової експозиції на території МВЦ

Контактна особа: Косяк Олександр Миколайович. Тел. +380 (44) 456 3804Заявку необхідно надіслати на адресу

ВІДКРИТА ПЛОЩА

5. ЕКСПОНЕНТ повинен надати ОРГАНІЗАТОРУ план розміщення обладнання на експозиційної площі.

6. Відкрита площа не має навісу і укриття. ЕКСПОНЕНТ повинен самостійно передбачити наявність і установку власних навісів на випадок несприятливої ??погоди.

7. При необхідності підведення електрики для підключення обладнання на відкритій площі, ЕКСПОНЕНТ повинен зробити попередню заявку ОРГАНІЗАТОРУ, в якій вказати кількість точок підключення, необхідну напругу (220V або 380V), сумарно споживану електричну потужність, необхідність електрощита.

 8. Підключення електроенергії на відкритій площі здійснюється кабелем ЕКСПОНЕНТА. Вимоги до кабельної продукції та підключення електроенергії наведені в пунктах 9, 10 і 11.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

 9. Підключення електроенергії здійснюється тільки за попередньо оформленої експонентів заявці на дану послугу. 

10. Підключення електроенергії самостійно забудовується стенду здійснюється ОРГАНІЗАТОРОМ тільки при наявності у ЕКСПОНЕНТА протоколів виміру опору ізоляції електропроводки та електроарматури, які повинні бути оформлені відповідно до «Правил улаштування електроустановок», організацією, що має відповідне право. ЕКСПОНЕНТ зобов'язаний надати ОРГАНІЗАТОРУ протоколи виміру опору ізоляції електропроводки та електроарматури.Послуги по вимірюванню опору ізоляції електропроводки та електроарматури може здійснити ОРГАНІЗАТОР за додаткову оплату згідно прайс листу.

 11. Кабельна продукція, яка буде використовуватися при монтажі стенду і підключенні обладнання повинна мати подвійну ізоляцію. При цьому, в разі підключення стенду до однофазної мережі, кабель повинен бути трижильний, а в разі підключення до трифазної мережі - п'ятижильним.

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ

12. Всі матеріали, які використовуються для забудови стенду, повинні мати протипожежний сертифікат (вогнестійкість, пожежна безпека) від виробника, офіційно підтверджений в Україні. У разі, якщо конструкції стенду виготовляються з дерев'яних деталей, останні повинні мати спеціальну протипожежну просочення.

 13. При використанні свого килимового покриття, ЕКСПОНЕНТ повинен мати на нього протипожежний сертифікат, а також для приклеювання килимового покриття до підлоги використовувати двосторонню клейову стрічку на тканинній основі.

14. Всі сертифікати, які вказані в пунктах 4, 12 і 13 повинні бути пред'явлені ОРГАНІЗАТОРУ і технічній службі Міжнародного виставкового центру.

15. ЕКСПОНЕНТ перед заїздом на стенд зобов'язаний підготувати належним чином оформлений (підпис, печатка) перелік ввезеного на виставку обладнання в двох примірниках і передати його ОРГАНІЗАТОРУ в день заїзду на виставку.

ПРИБИРАННЯ СТЕНДУ

16. При монтажі і демонтажі стенду на необладнаному або відкритої площі все будівельне сміття повинен бути вивезений експонентів самостійно в спеціально відведені місця.ЗАБОРОНЕНО

17. На території закритого виставкового комплексу куріння заборонено. За порушення даного пункту передбачені штрафні санкції в розмірі 60 євро за кожен зафіксований випадок.

18. самостійно підвішувати будь - які предмети за металеві конструкції під стелею виставкового павільйону. За порушення даного пункту передбачені штрафні санкції в розмірі 1000 євро за кожен зафіксований випадок.

19. підключати обладнання та експонати до джерела електро та водопостачання через колодязі, розташовані в проходах між стендової площею, не маючи на це відповідного дозволу ОРГАНІЗАТОРА. За порушення даного пункту передбачені штрафні санкції в розмірі 1000 євро за кожен зафіксований випадок.

20. здійснювати на території виставкового комплексу лакофарбові, розпилювальні роботи, а також роботи, які призводять до запиленню приміщення, його складових елементів і конструкцій (ферми, повітряні фільтри і ін.). У разі необхідності проведення таких робіт експонентів або забудовника стенду, необхідно отримати дозвіл у технічної служби (+380 44 456 38 04) на здійснення перерахованих вище робіт, а також здійснити оплату розмір якої визначається за формулою: 

Σ = 12ХKХM,

де: Σ - вартість в євро за курсом НБУM - площа стенду, на яких здійснюються зазначені роботи; 

K - вартість 1 євро.

Примітка: Оплата не підлягає стягненню в разі проведення чистового підфарбовування стиків конструкцій і швів за допомогою пензликів.

За порушення даного пункту передбачені штрафні санкції в розмірі 1 000 євро за кожен зафіксований випадок.

Форма заявки на забудову на території МВЦ

Контактна особа: Косяк Олександр Миколайович. Тел. +380 (44) 456 3804

Заявку необхідно надіслати на адресу 

 

 


  ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

Як нас знайти:

 карта МВЦ 3 пав 

Місце проведення

Київ, Україна
Броварський проспект, 15 
Міжнародний виставковий центр

 

Генеральний забудовник

Експосервис

+38 044 277 8382

+38 044 277 8877

exposervice.ua

Организатор:

Керівник виставки

Вікторія

Крижанівська-Струкова

+38 050 411 4805 

відправити запит

 

© 1992 ACCO International Ltd. All rights reserved