10-12 вересня 2019
 


Пам'ятки

1279810318

Музей історичних коштовностей Києво-Печерська Лавра

Український музей історичних коштовностей знаходиться на території Печерської Лаври, Монастиря Печер. Музею належить одна з найбагатших колекцій золотих предметів країн колишнього Радянського Союзу. Експонати, які можна побачити в музеї - це творіння золотих і срібних справ майстрів з XVI по XVI століття. Україна має старовинні традиції з виготовлення ювелірних, золотих і срібних виробів.

На високих пагорбах правого берега річки Дніпро розташувалася чудова Києво-Печерська Лавра з позолоченими банями. За давньою легендою, апостол Андрій, під час своєї проповіді слова Господнього на скіфській землі, благословив горбистий берег Дніпра і сказав: "На цих пагорбах буде стояти величне місто з безліччю церков для вихваляння Священного закону Божого".

Адреса: вул. Січневого Повстання, 25

Собор Святої Софії

193582

Софіївський Собор - це всесвітньо відомий історичний та архітектурний пам'ятник першої половини ХІ століття. Назву Собору утворено грецьким словом "Софія", що в перекладі означає "мудрість". Побудований за часів Ярослава Мудрого, собор слугував соціальним, політичним і культурним центром Київської Русі.

Адреса: вул. Володимирська, 24

Золоті ворота

1b

Золоті ворота - це унікальний архітектурний пам'ятник, який слугував укріпленням в стародавні часи і який зберігся до наших днів. Споруджувався в період з 1017 по 1024 роки і слугував головним входом до Києва. Велична вежа з сигнальною церквою захоплювала сучасників і вселяла страх ворогам своєю неприступністю. Назва воріт в Києві нагадує про знаменитий вхід до Константинополя.

Адреса: Золоті Ворота

Андріївський узвіз

andreevskii-spusk

Андріївський узвіз - це одна з найзнаменитіших вулиць Києва. У стародавні часи це був найкоротший шлях від Верхнього міста до Подолу або Нижнього міста, де звикли жити купці і ремісники. Це одна з найпрекрасніших вулиць Києва, яка, в основному, була зведена в кінці 19 століття. Вулиця знаменита численними архітектурними пам'ятками і музеями, деякі з них особливо варто подивитися:

Музей однієї вулиці

272wnszuljxx1296654047

 

 

 

 

 

 

 

Музей присвячений вулиці, на якій він розміщений.

Адреса: Андріївський узвіз, 2б

Літературний меморіальний музей Михайла Булгакова

images

Музей видатного письменника Михайла Булгакова.

Адреса: Андріївський узвіз, 13

Володимирська гірка

repphoto_5448_3809

Володимирська гірка - це візитна картка Києва. Це затишне, зелене місце зі старовинними альтанками, що відкривають мальовничий вид на лівий берег річки Дніпро. Молоді люди приходять на Володимирську гірку відсвяткувати закінчення школи або насолодитися першим у своєму житті світанком. Це також місце, куди приходять молодята.

Адреса: Парк Володимирська гірка

Поділ

podil 

 

 

 

 

 

 

 

Поділ - це старий район Києва, де зазвичай проживали купці і ремісники. Район сформувався після пожежі 1811 року, коли повністю згоріли всі дерев'яні конструкції. Кілька спусків, що включають знаменитий Андріївський узвіз, були виведені до Подолу. Композиційним центром Подолу є велика Контрактова Площа, де кожен будинок по-своєму цікавий.

Адреса: Поділ

Собор Святого Володимира

vladimirskiy sobor

Володимирський Собор є однією з найпрекрасніших церков Києва. Він був побудований в 19 столітті на честь пам'яті 900-ої річниці хрещення Русі. Російський імператор Микола І схвалив проект собору і наказав зібрати гроші на його будівництво по всій території Росії. До 1859 людьми з різних районів країни було пожертвувано більше 100,000 рублів.

Адреса: бульвар Тараса Шевченка, 20

Кирилівська церква

28228_20070822082537

Церква була названа на честь Св. Кирила, одного з найвидатніших ортодоксальних святих. Кирило також відомий як слов'янський апостол. Кирило і його брат Мефодій проповідували Євангеліє слов'янам в Моравії (історична область в Чехії), на території, звідки християнство поширилося на слов'янські землі. Брати Кирило і Мефодій розглядаються засновниками кирилиці (російський шрифт).

Адреса: вул. Фрунзе, 103

Будинок з химерами

j9980_1213574028 

 

 

 

 

 

 

 

 

Будівля обросла численними легендами відразу ж після закінчення робіт з її будівництва. Одна з них розповідає, що архітектор вирішив спорудити будинок після смерті його дочки, що потонула в Дніпрі. Згідно з цією легендою, архітектор збожеволів і вирішив прикрасити будинок скульптурами річкових мешканців.

Адреса: вул. Банкова, 10

Хрещатик

kreschatik

Хрещатик - це одна з найбільш знаменитих і діяльних вулиць Києва. Являє собою широкий бульвар з безліччю каштанових дерев. Важко повірити, що багато років тому на місці Хрещатика була долина і річка, оточена лісом. У наші дні вулиця тягнеться від Європейської до Бессарабської площі, перетинаючи Майдан Незалежності, відомий після Помаранчевої революції. На Хрещатику знаходяться Міська адміністрація (мерія), магазини, банки і готелі класу люкс.

Адреса: вул. Хрещатик

Київський музей західного і східного мистецтва

662

Музей мистецтв, названий на честь Богдана та Варвари Ханенків, був заснований на базі їх особистих колекцій. Музей також відомий під назвою "Музей західного і східного мистецтва". На даний момент він зберігає одну з кращих колекцій західного мистецтва в Україні. З 1919 року кількість експонатів було збільшено більш ніж в 13 разів від 1 250 до майже 17 000 творів мистецтв.

Адреса: вул. Терещенківська, 15

Музей російського мистецтва

Музей_русского_искусства_в_Киеве

Основа музейних експонатів була сформована з особистої колекції української родини промисловців Терещенко. Розташовані в хронологічному порядку, експонати відображають всі періоди розвитку російського живопису з 12 століття до наших днів. Київський музей російського мистецтва містить кращі зразки живопису деяких художників. Багато робіт, представлених там, стали світовими витворами мистецтва.

Адреса: вул. Терещенківська, 9

Київська галерея мистецтв

Київська галерея мистецтв розміщена в будівлі 19 століття на вулиці Нижній Вал, на Подолі - історичному районі столиці України. Безліч стародавніх, що відносяться до мистецтва, пам'ятників і визначних місць, розташованих на Подолі, привертають великий інтерес туристів. Поділ завжди був районом мистецтва, одним з найулюбленіших місць художників, акторів і музикантів.

Адреса: вул. Нижній Вал, 17

Державний музей українського і декоративного фольклорного мистецтва

muzey-ukrainskogo-dekorativnogo-iskusstva_3_45

Державний музей українського і декоративного фольклорного мистецтва містить одну з найбільших колекцій фольклорного мистецтва країн колишнього Радянського Союзу. Історія музейної колекції бере початок в 19 століття, коли група видатних українських і російських фігур, що відносяться до мистецтва, заснували фундамент Київського музею мистецтв, індустрії та науки.

Адреса: вул. Січневого повстання, 21

Національний музей мистецтв України

На початковому етапі історії Національного музею мистецтв України було важко визначити концепцію українського професійного мистецтва. Україна завжди була знаменита своїм національним, етнографічним прикладним мистецтвом. Засновники музейних колекцій вирішили підтвердити, що це припущення є невірним, і визначили список головних напрямків українського образотворчого мистецтва.

Адреса: вул. Грушевського, 6

Музей іграшок

Цей музей знаходиться на нижньому поверсі державного центру позашкільної освіти. У першому залі знаходяться колекції ляльок - героїнь різних казок, виготовлених руками майстрів. В другому залі знаходяться оригінальні українські ляльки, а третій зал представляє українську історію за допомогою історії ляльок. Найстаріші ляльки в колекції виготовлені в 1930 році, а наймолодша була створена зовсім недавно. Колекція налічує 10 000 іграшок.

Адреса: вул. Кловський узвіз, 8

Музей культурної спадщини

51418916

Музей культурної спадщини був відкритий 29 травня 1999 року. Музей представляє роботи тих художників, які були змушені жити за кордоном. Колекція музею представлена в 8 залах старовинної реставрованої будівлі. Будівля музею - архітектурний пам'ятник, датований кінцем 18, початком 19 століття.

Адреса: вул. Московська, 40-B


  ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

Як нас знайти:

 карта МВЦ 3 пав 

Місце проведення

Київ, Україна
Броварський проспект, 15 
Міжнародний виставковий центр

 

Генеральний забудовник

Експосервис

+38 044 277 8382

+38 044 277 8877

exposervice.ua

Организатор:

Керівник виставки

Вікторія

Крижанівська-Струкова

+38 050 411 4805 

відправити запит

 

© 1992 ACCO International Ltd. All rights reserved