10-12 вересня 2019
 


Історико-інформаційна довідка

ФІЛЬМ ПРО ІСТОРІЮ КИЄВА

Це відео присвячується Героям, які загинули за свободу України.

Зйомка і монтаж: Олег Фінгер

olegfinger.com

facebook.com/oleg.finger

Музика: audiomachine.com

Київ - столиця України, одне з найбільших міст Європи. Адміністративний, економічний, науковий, культурний і освітній центр, мальовниче місто на берегах Дніпра з населенням понад 3 мільйони осіб.

ВАЛЮТА

Національною валютою України є гривня.

ГОТІВКА

Американські долари, Євро і рублі Ви зможете без проблем обміняти в будь-якому обмінному пункті валюти у будь-якій точці міста.

КРЕДИТНІ КАРТКИ

В багатьох місцях Києва приймають кредитні картки: великі магазини, ресторани і т.п. Туристичні чеки можуть бути переведені в готівку у низці банків. Однак, перевага надається готівці.

ТРОХИ ІСТОРІЇ

Згідно з переказами, Київ був заснований трьома братами Києм, Щеком та Хоривом та сестрою Либідь і названий на честь старшого брата Кия. Київ це одне з найдавніших міст Європи з більш ніж 1500-річною історією. У 10-12 століттях Київ був політичною та культурною столицею середньовічної слов'янської держави Київська Русь та вважається «матір'ю міст руських», початком сучасної східнослов’янської цивілізації.

Київ це місто безцінних історичних і культурних пам'яток, які є всесвітнім надбанням. Серед найбільш відомих пам'яток - Собор Св. Софії з його чудовими мозаїкою і фресками, датованими 11 ст.; Києво-Печерська Лавра з древніми святими реліквіями; Золоті Ворота, датовані 1037 роком; Андріївський узвіз - перша вулиця древнього Києва; церква Св. Ап. Андрія Первозванного - унікальний архітектурний шедевр в стилі бароко; величний Володимирський собор 19-го століття; і безліч інших цікавих місць.

Ще один факт - Київ по праву є одним з найзеленіших міст Європи. Кажуть, що в літній час можна пройти через весь Київ, не виходячи з тіні його численних дерев.

Чудові краєвиди, парки і сквери Києва зачаровують і полонять. Прогулюючись древніми вулицями мальовничого Києва, Ви зможете побачити його красу і неповторність, відчуєте дух старовини, а привітні кияни будуть раді познайомити гостей столиці зі своїм містом.

Безсумнівно, відвідування Києва стане одним з найнезабутніших вражень і Ви обов'язково захочете повернутися сюди знову.


  ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

Як нас знайти:

 карта МВЦ 3 пав 

Місце проведення

Київ, Україна
Броварський проспект, 15 
Міжнародний виставковий центр

 

Генеральний забудовник

Експосервис

+38 044 277 8382

+38 044 277 8877

exposervice.ua

Организатор:

Керівник виставки

Вікторія

Крижанівська-Струкова

+38 050 411 4805 

відправити запит

 

© 1992 ACCO International Ltd. All rights reserved