Прес-релізи - Виставка хлібопекарської промисловості BAKERY Ukraine -
11-13 вересня 2018
 


Прес-реліз

11 - 13 вересня в Києві відбудеться ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ, який об'єднує головні  виставки харчової промисловості України BAKERY Ukraine, SWEETS Ukraine, INPRODMASH, UPAKOVKA.

Це ключова подія галузі, яке збирає фахівців усіх галузей харчової промисловості для обміну досвідом, демонстрації новітніх технологій, отримання інформації про новинки та тенденції ринку.

Виставка BAKERY Ukraine буде представляти обладнання та технології для хлібопекарської, борошномельної і кондитерської галузі, а також готові хлібопекарські вироби.

У рамках ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ планується низка важливих заходів з різних галузей харчової промисловості.

Під час проведення виставки відбудеться нагородження переможців дегустаційних конкурсів хліба та хлібобулочних виробів, конкурсу кондитерських виробів та кондитерської упаковки. В рамках виставки пройдуть важливі галузеві конференції:

«Інноваційні технології в хлібопекарському виробництві», «Досягнення та перспективи розвитку кондитерської галузі" та інші.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ це унікальна платформа для комунікації виробників усіх напрямів, покупців та постачальників продукції усього виробничого спектру харчової промисловості.

 

 

 


 ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

Як нас знайти:

 карта МВЦ 3 пав 

Місце проведення

Київ, Україна
Броварський проспект, 15 
Міжнародний виставковий центр

 

Генеральний забудовник

Експосервис

+38 044 277 8382

+38 044 277 8877

exposervice.ua

Организатор:

Керівник виставки

Вікторія

Крижанівська-Струкова

+38 050 411 4805 

відправити запит

 

© 1992 ACCO International Ltd. All rights reserved