10-12 вересня 2019
 


Пост-реліз

11 - 13 вересня в Києві відбулся ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ, який об'єднує головні  виставки харчової промисловості України BAKERY Ukraine, SWEETS Ukraine, INPRODMASH, UPAKOVKA.

Це ключова подія галузі, яке збирає фахівців усіх галузей харчової промисловості для обміну досвідом, демонстрації новітніх технологій, отримання інформації про новинки та тенденції ринку.

Виставка BAKERY Ukraine було представлено обладнання та технології для хлібопекарської, борошномельної і кондитерської галузі, а також готові хлібопекарські вироби.

У рамках ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ відбулася низка важливих заходів з різних галузей харчової промисловості.

Під час проведення виставки відбулося нагородження переможців дегустаційних конкурсів хліба та хлібобулочних виробів, конкурсу кондитерських виробів та кондитерської упаковки. В рамках виставки були проведені важливі галузеві конференції:

«Інноваційні технології в хлібопекарському виробництві», «Досягнення та перспективи розвитку кондитерської галузі" та інші.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ це унікальна платформа для комунікації виробників усіх напрямів, покупців та постачальників продукції усього виробничого спектру харчової промисловості.

 

 

 


  ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

Як нас знайти:

 карта МВЦ 3 пав 

Місце проведення

Київ, Україна
Броварський проспект, 15 
Міжнародний виставковий центр

 

Генеральний забудовник

Експосервис

+38 044 277 8382

+38 044 277 8877

exposervice.ua

Организатор:

Керівник виставки

Вікторія

Крижанівська-Струкова

+38 050 411 4805 

відправити запит

 

© 1992 ACCO International Ltd. All rights reserved